img

Kurumsal

TURBİM Teknoloji

Bilişim ve yazılım alanındaki hizmetlerini Türkiye genelinde her geçen gün yeni çözüm ortaklarıyla buluşturan TURbim Teknoloji, her sektörden kurum ve kuruluşlara, 7/24 servis anlayışı içinde, yaratıcı ve katma değeri yüksek bilişim teknolojileri çözümleri ve desteği sunmaktadır. Merkezi Gaziantep’te bulunan TURbim Teknoloji, ülke geneline yaygın ve her geçen gün sayısı artan kurumsal yazılım çözümleri, servis merkezleri, teknolojik ve bilişim alanda gerçekleştirdiği yenilikler ile her tür kuruluşa ve ihtiyaca özel çözüm üretmektedir. TURBİM, Dünya bilişim teknolojilerinin önde gelen liderleri ((HONEYWELL, BOSCH, TTAF, HCS,CISCO, JUNIPER , MICROSOFT, ORACLE,ALCAD, POLYTRON, APART, AXİS, LG, MARANTZ, BOSTON, JBL ,APART ,ALLEN HEALT,DENON HP, IBM, DELL, SYMANTEC, CHECK POINT, EMC, NET APP, vd.) ile çözüm ortağıdır. Eğitimli ve üstün deneyimli güçlü kadrosu ile Turbim, pek çok sayıda sertifikasyon ve uzmanlığa sahiptir. Gelişen son teknolojileri yakından takip ederek ISO9001:2000 prensiplerine uygun hizmet vermekte; müşterilerinin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri; tek muhatap ve marka bağımsız olarak sunmaktadır. Birbirini tamamlayan kuruluşlardan oluşan TURbim Teknoloji, sürekli güncellenen ve genişleyen bir çözüm yelpazesinde, artan bir pazar payı ile “Tek Noktadan Toplu Teknoloji Çözümleri” üretmektedir.

VİZYONUMUZ ;

Yaptığımız İşler doğrultusunda en iyi hizmeti sunmak amacıyla dünyadaki gelişmeleri takip ederek en kısa zamanda tüketicilerin hizmetine sunmak .

FAALİYET ALANLARI:

Sistem Entegrasyonu, Ses/Görüntü/Veri İletişimi, Kurumsal Telekomünikasyon, İnternet ve Veri Merkezi İşletmeciliği Yapısal Kablolama ve Sistem Odası Kurulumları, Bilgi ve Erişim Güvenliği ve Yönetimi Server, Bilgi Depolama ve Yedekleme Çözümleri Doküman Yönetimi ve Arşivleme Çözümleri Mobil Çözümler ve Uygulamaları, Çağrı Merkezleri Optimizasyon Çözümleri, Teknoloji ve Telekom Altyapısı Taşınma Hizmetleri, Help Desk ve Hat Bakım – Ürün Destek Hizmetleri, İnternet ve Güvenlik Yazılım Çözümleri Multimedya Yazılım Çözümleri Yönetimsel Yazılım Çözümleri Ağ İzleme ve Yönetim Çözümleri Proje Yönetimi ve Danışmanlık HizmetleriAyrıca; 2008 itibari ile TURbim Teknoloji, markalı birçok yazılım ve sistem çözümünü de, TURbim güvencesi ve desteği ile kullanıma sunmuştur. Sorunsuz Internet ve Security Çözümleri *TURKYS : Kalite Yönetim Sistemi *YBKTUR: Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Kuruluşları Yazılımı *TurPortal: İnternet Erişim Sistemi 5651 Loglama *TurWall: İnternet Güvenliği *TurFilo: Operasyonel Araç Kiralama Yönetimsel Çözümler GoldenErp : Küçük ve büyük ölçekli firmalar için özelleştirilmiş Erp programı