RUCKUS'UN GELİŞMİŞ ANTEN TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN

RUCKUS'UN GELİŞMİŞ ANTEN TEKNOLOJİSİ İLE TANIŞIN

Ruckus’un yıllara dayanan yenilikçi teknolojiler deyiminin anlamı; kullanıcılarına daha üstün ve güvenilir kablosuz ağ performansı sunmaktır.

Teknik personel için basit kurulum ve yönetim, Son kullanıcı için basit kullanımın yanısıra Ruckus ayrıca partnerları ve müşterileri için kolay iş yapabilme imkanı sunmaktadır.

Ruckus anten teknolojisini izleyin..
Doğrulanmış Brüt Ağırlık DBA Entegrasyon

Doğrulanmış Brüt Ağırlık DBA Entegrasyon

Denizyoluyla taşınmak üzere kıyı tesislerinden gemilere yüklenecek olan dolu konteynerlerin brüt ağırlıklarının yükleten veya temsilcisi tarafından bu Yönerge’de belirtilen yöntemlerden uygun olan biriyle tespit edilerek doğrulanması zorunludur.  Golden ERP'nin kantar entegrasonu ile DBA sistemi web servislerini doğrudan kullanabilirsiniz. 
DELL EMC

DELL EMC

Yeni Dell EMC storage ürünleri ile kompleks sistemlerden kurtulup daha kolay yönetilebilir sistemlere sahip olun. SAN switch'lere ihtiyaç duymadan sunucunuz ile storage cihazlarınızı kullanmanız artık mümkün, üstelik fiber ve 10GB bakır seçenekleri ile...

Dell ekibi, sunucu ve storage cihazlarınız bozulmadan önce çıkacak problemleri bilse ve sizden önce müdahele etse ne güzel olurdu değil mi?  
Secure Remote Services ile bu mümkün. Dell disklerinizde ya da sunucunuzdaki çıkacak problemleri önceden tespit ederek garanti kapsamında siz daha problemin farkına varmadan gerekli parçaları değiştirir. DELL EMC
 

 

Golden ERP

Golden ERP

Golden ERP bir teknopark firması olan Deta Yazılım tarafından geliştirilmektedir.

Kurumsal kaynak planlama yazılımı olarak her geçen gün yenilenen yazılımın tüm satış ve pazarlama hizmetlerini Turbim Teknoloji A.Ş. sağlamaktadır.

Mavili Yangın Alarm Sistemleri

Mavili Yangın Alarm Sistemleri

Türkiyenin önde gelen yangın alarm sistemi üretici firması Mavili Elektronik Ticaret ve Sanayi A.Ş. ile zayıf akım projelerimizde yer almıştır.

Devam eden bu süreç içerisinde daha büyük projeler için yetenekli teknik personellerimiz ve uzman proje yöneticilerimiz ile sizlere daha iyi hizmet sunuyoruz.

Mavili tamamıyla yerli sermaye olup elektronik devreler dahil tüm parçaları Türkiye'de üretilmektedir. Mavili ürünleri en son teknoloji ile üretilip uzun kalite kontrol süreçlerinden geçtikten sonra kullanıma sunulmaktadır.

 • GoldenErp

  Satın almadan, sevkiyata kadar tüm süreçlerde standart ve standart dışı tüm uygulamalarınızı elektronik ortamda yürütmenizi sağlar…

 • İnsan Kaynakları

  İnsan kaynakları yönetimi işletmeniz için kritik süreçlerden biridir. PDKS cihazlarınıza entegre, izin ve devamsızlık yönetimi…

 • Donanımsal Hizmetler

  Sunucu&Storage Ip Kamera Projeleri Personel Takip Sistem Odası ve Network Planlama

 • Diğer Yazılım Çözümleri

  * Kalite Yönetim Sistemleri *Mesleki Yeterlilik Belgelendirme Kuruluşları *İnternet Erişim Sistemi 5651 Loglama

img

Çözüm Ortağımız Olmak İster misiniz?

Bayi Ol

Golden Erp

Golden Erp Kurumsal Kaynak Planlaması, birçok modülüyle işinizi kontrol altında tutmanızı sağlar.

 • FİNANS

  Şirketinizin durumunu görmek için ay sonunu bekleyip muhasebe işlemlerinin tamamlanmasını beklemeyin. Size bilgi verecek finansal tüm bilgilere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

 • SATIN ALMA

  Online satın alma teklifleri oluşturup hızlı karşılaştırma yapın. Golden ERP kullananlar mail gönderip almak için ek bir yazılıma ihtiyaç duymazlar.

 • SATIŞ

  Satış tekliflerinizi tek tuşla müşterinize gönderin. E-Faturalarınızı tek bir işlem ile müşterinize mail atın.

 • RAPORLAMA

  Kişiye özel yönetici konsolları oluşturun. Herkes görmesi gereken bilgiye ulaşsın..

 • STOK YÖNETIMI

  İster tek şubeli, ister çok şubeli olun. Hangi depoda hangi ürünün ne durumda olduğunu tek ekrandan takip edin..

 • MUHASEBE

  İster anlık, ister dönemsel olarak kayıtlarınızı muhasebeleştirin.

img
56

Biten Proje

120

Mutlu Müşteri

9500

Takipçi

35000

Çalışma Saati

Adresi Haritada Görüntüle